Sprzęt

Reebok zaprasza na plażowe treningi w Portach Pepsi

Dwa ostatnie wakacyjne weekendy należą do aktywnych! Spotkania i wspólne treningi z ekspertami biegowymi, zajęcia fitness, testy produktów oraz moc nagród i kuponów rabatowych do zgarnięcia – to wszystko czeka na Was podczas „Weekendów Reebok ZIGTECH w Portach Pepsi”.

Reebok zaprasza do wspólnej zabawy w Pepsi Port Chorzów (20-21 sierpnia) oraz Pepsi Port Wisła w Warszawie (27-28 sierpnia). W tych dniach na plażach będzie można odwiedzić specjalne stoisko Reebok, na którym czekać będą eksperci biegowi – Aniela Nikiel i Zbyszek Nadolski. Na stoisku będzie też można przetestować buty Reebok ZIGTECH i otrzymać atrakcyjny kupon rabatowy do najbliższego sklepu Reebok.

To jednak dopiero początek atrakcji! Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają jeszcze nowatorskie treningi Reebok City Gym oraz wspólne zajęcia z ekspertami biegowymi. Dodatkowo, rozgrzać będzie się można w trakcie wyjątkowo relaksującego treningu fitness Jukari Fit to Flex™.

Dla łowców nagród zaplanowano konkursy, a w nich do wygrania sprzęt Reebok. Więcej informacji o „Weekendach Reebok ZIGTECH w Portach Pepsi” na www.pepsi.pl oraz www.facebook.com/PEPSIpl.

Zapraszamy również do biegania z nową aplikacją Reebok The Promise Keeper (www.reebokthepromisekeeper.com/pl) oraz na www.facebook.com/ReebokMen i www.facebook.com/ReebokWomen.

Program:
Port Chorzów (20-21 sierpnia)

12:00 i 15:00 Jukari Fit to Flex™ – relaksujący trening fitness
17:00 Spotkanie i trening biegowy z Anielą Nikiel + konkursy z nagrodami

Reebok Port Wisła (27-28 sierpnia)
12:00 Spotkanie ze Zbyszkiem Nadolskim + konkursy z nagrodami Reebok
14:00 Trening biegowy ze Zbyszkiem Nadolskim
16:00 Reebok City Gym – nowatorski trening miejski

Adresy:
Port Chorzów: Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Al. Różana, wjazd od ulicy Chorzowskiej Port Wisła: Cypel Czerniakowski, ul. Solec, pomiędzy mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s