Treningi

Kibicuję prawej

Na stronie biegnijwarszawo.pl ruszyła nowa aplikacja przygotowana przez Nike, która zachęca do rywalizacji biegaczy mieszkających po obu stronach Wisły. Każdy kto zarejestruje się w aplikacji i wybierze lewo- lub prawobrzeżną stronę miasta, będzie mógł reprezentować „swój” brzeg w przygotowaniach do Biegnij Warszawo.

Przedsięwzięcie polega na uzyskaniu jak największej liczby kilometrów dla swojej strony miasta oraz przebiegnięciu najciekawszej, warszawskiej trasy.

Aplikacja dostępna jest na stronie www.biegnijwarszawo.pl oraz na funpage’u Nike Running Poland na Facebooku apps.facebook.com/biegnij_waw/

Po zalogowaniu się i wyborze swojego brzegu użytkownicy mogą dodawać trasy biegów, nazywać je i oznaczyć na nich najciekawsze punkty oraz dołączyć ich zdjęcia. Tak przygotowana trasa jest następnie umieszczana na interaktywnej, biegowej mapie Warszawy.

Trasy zapisane w aplikacji „Lewa vs Prawa” będą oceniane przez zespół ekspertów i trenerów Nike Running Poland, który raz w tygodniu wybierze po dwie najatrakcyjniejsze pętle z obu stron stolicy.  Laureaci wraz ze swoimi znajomymi będą mogli odbyć treningi z ekspertami Nike w kolejne weekendy września o ustalonej porze. Podczas treningu będzie można przetestować nowe modele butów
z jesiennej kolekcji Nike Running.

Równolegle w serwisie Facebook utworzone zostały dwa wydarzenia: Biegam dla Lewej oraz Biegam dla Prawej. Dołączając do tych możemy dedykować kilometry przebiegnięte przez nas kilometry dla wskazanej przez siebie strony miasta. Wystarcz tylko pobrać aplikację Nike+ Running na telefon (smartfon z systemem iOS lub Android), biegać, a potem wkleić screeny z przebiegniętym dystansem na tablicę wydarzenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s