Treningi

Strefa sportu w biurowcu i specjalne miejsce do trenowania triathlonu

W warszawskim biurowcu Adgar Park West (al. Jerozolimskie 181 b – obok Blue City) powstaje strefa sportu – Adgar Fit. Będzie tam można profesjonalnie przygotować się m.in. do startu w triathlonie. Będzie to ciekawe miejsce, którego brakuje bez wątpienia wszystkim fanom triathlonu. Ale i biegacze znajdą tam coś dla siebie.

Strefa ta znajdzie się na parterze biurowca i zajmie  6 000 m² powierzchni. Znajdą się tam sklepy z akcesoriami sportowymi, jednoosobowe baseny Swim Jet Pools, stacje, w których można będzie zamontować własny rower lub przetestować dostępne na rynku, nowoczesny klub fitness czy przyrządy do ćwiczeń zainstalowane na zewnątrz kompleksu. W AdgaR Fit znajdzie się także profesjonalne centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji. Otwarcie obiektu nastąpi w połowie 2014 roku.

Już teraz można korzystać z profesjonalnej bieżni o długości 900 m znajdującej się wokół biurowca. A od grudnia zaczną się odbywać profesjonalne treningi biegowe po okiem zawodowców. I co najważniejsze będą one bezpłatne. Informację o tym kiedy wystartują i w jakich godzinach będą się odbywać znaleźć będzie można na profilu strefy sportu Adgar Fit na FB.

Osobą odpowiedzialną za strefę treningową jest Marcin Słoma, były trener Kadry Narodowej, Członek Zarządu PZTri, były kolarz zawodowy. Był pomysłodawcą i współtwórcą grupy kolarskiej Damis-Szurkowski, która przerodziła się w zawodową grupę kolarską Mróz. Z traithlonem związany jest od 2005 roku. Do największych jego sukcesów trenerskich można zaliczyć doprowadzenie Marii Cześnik do finałów igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz Londynie.

Wraz z powstaniem tej strefy sportu powołano drużynę AdgarFit Pro Team, w skład której weszli czołowi polscy trathloniści.  Członkami AdgarFit Pro Team zostali:

  • Maria Cześnik – dwukrotna olimpijka podczas IO w Pekinie oraz Londynie, brązowa medalistka Mistrzostw Europy na średnim dystansie ITU Barcelona, multimedalistka Mistrzostw Polski
  • Mikołaj Luft – specjalista od dystansu średniego i długiego. W tym roku zajął pierwsze miejsce na zawodach Garmin Iron Triathlon Malbork oraz trzecie podczas Herbalife Triathlon Gdynia.
  • Mateusz Kaźmierczak – reprezentant Kadry Narodowej PZTri, specjalizuje się w dystansie olimpijskim oraz w sprincie. W 2012 roku zajął piąte miejsce na Mistrzostwach Europy  sztafet U23 oraz na Mistrzostwach Europy sztafet. Zdobył także tytuł Mistrza Polski U23 w 2011 oraz 2012.
  • Joanna Susmanek – specjalistka od dystansów średnich i długich.
  • Maciej Bodnar – specjalizuje się w dystansie olimpijskim i w sprincie. Członek Kadry Narodowej Juniorów.
  • Hanna Matysiak – spejalizuje się w dystansie olimpijskim i w sprincie. Medalistka Mistrzostw Polski.
  • Katarzyna Czerwińska – Mistrzyni Polski U23 w duathlonie oraz brązowa medalistka MP U23 w aquathlonie.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s