Gdzie biegać?

#FREEWOLNE Miasto

freewolne-miasto

#FREEWOLNE Miasto

W mobilizacji do biegania i odzyskania formy firma Nike jest chyba najlepsza. Ja pamiętam choćby rywalizację dwa lata temu polegającą na tym, która strona Warszawy wybiega więcej kilometrów przez biegiem Biegnij Warszawo. Kilka dni temu ruszyła ich kolejna akcja #FREEWOLNE Miasto. Brzmi ciekawie, prawda? A co się za nią kryje?

To wzywanie biegowe polegające na przedstawieniu sekretów swojej metropolii.  Jak to zrobić? Wystarczy wyruszyć na trening dowolną trasą, o dowolnej porze i pokazać swoje ulubione lub zaskakujące miejsca, ścieżki oraz spoty!

Zrobione zdjęcia trzeba opublikować na wydarzeniu na Facebook’u, oznaczając je hashtagami: #runfree #freewolne. Bez tych hashtagów zdjęcie nie będą oceniane.

Co można wygrać?

W puli nagród znajduje się aż 50 nagród, z czego 30 to buty Nike Free. Buty są naprawdę fajne, więc warto przynajmniej o nie zawalczyć 🙂 Jak zapowiada organizator zwycięzcy zabawy otrzymają swoje trofea w prawdziwie #freewolny sposób.

Ile mamy czasu?

Zdjęcia oceniane są na bieżąco, a zwycięzcy ogłoszeni zostaną po 27 kwietnia. Więc się trzeba spieszyć, biegać, szukać pięknych i ciekawych miejsc no i robić zdjęcia …

Miłej zabawy!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s