Treningi

Runmageddon zaprasza na Trening Cichociemnych

Zaproszenie18 maja na warszawskim Ursynowie odbędzie się „Trening Cichociemnych” zorganizowany przez Runnmageddon. Zajęcia zostaną przeprowadzone na kilometrowym torze inspirowanym autentycznym obiektem treningowym Cichociemnych w Largo House w Szkocji.

„Trening Cichociemych” będzie częścią II Dnia Cichociemnych, pikniku militarno-historycznego organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Jego uczestnicy będą mogli poczuć namiastkę ekstremalnego treningu tej legendarnej jednostki pokonując specjalny tor złożony z 6-8 przeszkód zbudowanych przez ekipę Runmageddonu. Niedzielny trening będzie okazją do sprawdzenia sprawności, szybkości i siły w starciu z kilometrową trasą, na której trzeba będzie m.in. wdrapywać się na ściany i liny, czołgać się i przenosić ciężary.

Jesteśmy dumni z faktu, że poprzez organizację Treningu Cichociemnych możemy oddać hołd i pamięć żołnierzom z tej osławionej podczas II wojny światowej jednostki. Planując przeszkody przy organizacji imprez spod znaku Runmageddonu inspirowaliśmy się m.in. obiektami takimi jak ten, stworzony dla Cichociemnych w Szkocji. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie oraz zmierzenia się z historią i samym sobą – powiedział Jaro Bieniecki, dyrektor Runmageddonu.

„Trening Cichociemnych” będzie wydarzeniem z pogranicza sportu ekstremalnego i masowego nastawionym na dobrą zabawę.  Ważnym celem tej imprezy będzie krzewienie pamięci o Cichociemnych. Limit uczestników wynosi 200 osób.

Impreza odbędzie się 18 maja 2014 roku, na terenie zielonym na przedłużeniu ul. rtm. W. Pileckiego w Warszawie (przedpole góry Trzech Szczytów, tzw. Górka Kazurka).

Start pierwszej serii przewidziany jest na godz. 12:00. Kolejne serie będą startować co 30 minut do godziny 15:30. Bezpłatne zapisy na stronie: http://www.runmageddon.pl a w przypadku niepełnego wykorzystania limitu miejsc – również na miejscu, bezpośrednio w biurze zawodów.

Udział w treningu jest bezpłatny, zapisy trwają do 17 maja na http://www.runmageddon.pl

Ktoś chętny? Ja się już zapisałam!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s