Treningi

Pokaż, że MOŻESZ: WIĘCEJ i dołącz do mojej drużyny!

app_screeny_small_01

„Okładka” aplikacji Rexony MOŻESZ: WIĘCEJ (MotionSense)

Korzystacie z aplikacji mobilnych podczas biegania lub innych dyscyplin sportowych, które uprawiacie? Ja się ich powoli uczę i zaczyna sprawiać mi to ogromną radość. Bo, mimo że biegam z zegarkiem Garmina i mogę na bieżąco śledzić moją aktywność biegową, to okazuje się, że taka aplikacja może nieźle wkręcić. Dodatkowo dołączając do grupy, bawiąc się wspólnie dodatkowo można wygrać nagrody. Zapraszam zatem do drużyny przeze mnie założonej o nazwie –  Time for Action!

Co testuję? Kilka dni temu ściągnęłam na telefon aplikację Rexony MOŻESZ: WIĘCEJ (MotionSense).  Zainteresowała mnie między innymi dlatego, że dedykowana jest tylko kobietom 🙂 Funkcjonalnościami przypomina znane Endomondo, choć trochę się od niej różni. Jest to połączenie aplikacji do monitorowania aktywności fizycznej, serwisu społecznościowego oraz aplikacji konkursowej.

 • Po pierwsze – mierzy i zapisuje pokonany dystans, czas przeznaczony na ćwiczenia i spalone kalorie.
 • Po drugie – daje użytkowniczkom możliwość publikowania swoich wyników, łączenia się w grupy i umawiania na treningi.
 • Po trzecie – pozwala na wspólne zmierzenie się z wyzwaniami układanymi przez Rexonę i Annę Lewandowską.

Za pomocą tej aplikacji, użytkowniczki będą mogły łączyć się w grupy i wspierać w drodze do aktywnego trybu życia. Stworzona została ona z udziałem Anny Lewandowskiej, propagatorki aktywnego trybu życia i wspólnych ćwiczeń. Jak nikt zna się na motywowaniu dziewczyn do przyjemnego, ale pożytecznego wysiłku – dlatego to ona będzie wybierała zwycięskie grupy użytkowniczek. Promowane będzie bardziej wzajemna motywacja i pokonywanie kolejnych kroków na drodze do bardziej aktywnego życia, niż bicie jakichkolwiek rekordów. Bo liczą się chęci i motywacja, a nie siła fizyczna. I to jest w tym wszystkim najpiękniejsze.

Konkursowe wyzwania

Wśród konkursowych wyzwań towarzyszących aplikacji może się np. znaleźć „przebiegnięcie maratonu”, ale uczestniczki mogą go przebiec na raty i – niejako– wspólnymi siłami, sumując przebiegnięte kilometry. Dlatego, choć z aplikacji można korzystać indywidualnie i sprawdza się ona jako osobisty dzienniczek ruchu, w konkursie jej towarzyszącym nagrody – gadżety sportowe i produkty Rexona – za realizacje celów zdobywają całe grupy.

Skąd pobrać aplikację?

Aplikację na smartfony można pobrać za darmo z następujących miejsc:

Aplikację edytować można zarówno z telefonu lub logując się i wchodząc na swój profil na FB.

Zapraszam do mojej grupy – Time for Action!

Time for Action – tak nazywa się moja grupa, jaką założyłam w aplikacji i serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy sportem. Nie kosztuje to nas nic, a zyskać możemy wsparcie grupy, motywację do ćwiczeń i jednocześnie powalczyć o nagrody, które za rywalizacje zdobywają całe drużyny.

A jedną z nagród jest opaska JAWBONE UP – opaska na rękę, która rejestruje nasz ruch oraz sen. Nie mierzy tętna, pulsu czy rytmu serca. Mierzy nasze kroki oraz ruch podczas snu i na tej podstawie buduje zestaw funkcji.

Grupę  Time for Action i bez trudu odnajdziecie na liście innych utworzonych grup. Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, wątpliwości, problemy natury technicznej proszę o kontakt na e-mail: aneta@warsztatprasowy.pl

Uwaga, na liście są dwie takie same nazwy, ponieważ jest jeszcze stara nazwa grupy z wykrzyknikiem na końcu, bez logotypu i opisu – i ta jest nieaktywna! Właściwa jest bez wykrzyknika.

aplikacja

Mój profil na FB

aplikacja-1

Grupa przeze mnie założona. Uwaga, jest jeszcze stara nazwa grupy z wykrzyknikiem na końcu, bez logotypu i opisu – ta jest nieaktywna!

Wyzwania

Kolejne wyzwania ogłaszane będą sukcesywnie i trzeba je śledzić w aplikacji. Do końca akcji zostały jeszcze trzy etapy, z których kolejny zaczyna się już jutro.

 • Etap III – od 01.08.2014 r. godz. 12:00:01 do 08.08.2014 r. godz. 11:59:59;
 • Etap IV – od 08.08.2104 r. godz. 12:00:01 do 15.08.2014 r. godz. 11:59:59;
 • Etap V – od 15.08.2014 r. godz. 12:00:01 do 22.08.2014 r. godz. 11:59:59;
Reklamy

6 komentarzy do “Pokaż, że MOŻESZ: WIĘCEJ i dołącz do mojej drużyny!

 1. Pingback: Razem naprawdę możesz więcej, czyli babski trening w Parku Znicza | wordpress

 2. Pingback: Biegiem przez miasto – i czujesz, że możesz więcej! | wordpress

 3. Pingback: Razem naprawdę możesz więcej, czyli babski trening w Parku Znicza | Kobieta biega

 4. Pingback: Biegiem przez miasto – i czujesz, że możesz więcej!Kobietabiega.pl | Kobietabiega.pl

 5. Pingback: Biegiem przez miasto – i czujesz, że możesz więcej! | Kobieta biega

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s