Imprezy biegowe

5. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego z New Balance Polska

koszulka23 sierpnia wystartuje piąta już edycja Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego. To półmaraton, na który warto zwrócić uwagę nie tylko ze względu na ciekawą trasę, ale również fantastyczną atmosferę.

W tym roku Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego organizowany jest dla 1000 uczestników. Trasa przebiega malowniczymi obszarami gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego i jest zaliczana do jednych z najszybszych w Polsce. Start półmaratonu zlokalizowany jest w Błoniu, a meta w Borzęcinie Dużym, 12 km od granicy Warszawy. Trasa posiada atest PZLA.

Partnerem Partnerem 5. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego jest New Balance Polska. Koszulki z kolekcji biegowej New Balance, z podobizną patrona biegu, czyli olimpijczyka Janusza Kusocińskiego, będą dołączane do każdego pakietu startowego.

Marka New Balance, zapewni także szereg atrakcyjnych nagród dla najlepszych biegaczy w poszczególnych kategoriach, którzy wystartują w biegu 23 sierpnia 2015 r. Wszyscy uczestnicy otrzymają z kolei kupony rabatowe -15% na zakupy w sklepie internetowym New Balance.

Rekord trasy należy do Kenijczyka Ropa Abel Kibeta, wynosi 01:07:11 i został uzyskany w trakcie czwartej edycji biegu. 23 sierpnia 2015 roku odbędzie się już 5 edycja biegu. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.polmaraton.pwz.pl

Reklamy

3 komentarze do “5. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego z New Balance Polska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s