Gdzie biegać?

Wybiegaj sprawność – jesienny bieg na mapie Warszawy z atmosferą nie do podrobienia

Bieg Wybiegaj Sprawność polubiłam kilka lat temu. Dlaczego? Bo pokazuje, że bieganie to coś więcej niż dystans, wynik czy bicie swoich życiówek. Bieganie w tym przypadku było okazją do wsparcia bardziej potrzebujących.

Wybiegaj sprawnośc 2015I może dlatego najważniejszym punktem dzisiejszej imprezy nie był wcale bieg, a przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego (wartego 120 tys. zł.) podopiecznym Stowarzyszenia Dać siebie innym. Dość wzruszający moment, bo wielu, twardych wydawałoby się biegaczy, uroniło łezkę wzruszenia.

Ta impreza biegowa co roku daje mi do zrozumienia, jak my – zdrowi ludzie jesteśmy szczęśliwi. I co gorsze, często o tym zapominamy i tylko narzekamy.

My, czyli Dorota, Jola, Piotr, Jacek, Agnieszka i Czarek spędziliśmy dzisiaj bardzo miłe popołudnie. Dziękuję Wam za to 🙂 Do tego każdy był zadowolony ze swojego biegu – również ja, bo moje kolano ma się już całkiem dobrze. I na dystanse do 10 km jest już chyba gotowe. Zatem kolejne spotkanie w tak wspaniałym towarzystwie czeka mnie najprawdopodobniej podczas Biegu Niepodległości 11 listopada. Już się nie mogę doczekać!

A Januszowi Bukowskiemu, dziękuję nie tylko za wspaniały bieg, ale również ogromną porcję emocji, wzruszeń i refleksji. Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia z biegu do obejrzenia na stronie https://www.facebook.com/wybiegajsprawnosc

wybiegaj-sprawnosc-2015-2wybiega-sprawnosc-2015-6 wybiega-sprawnosc-2015-7 wybiega-sprawnosc-2015-8wybiegaj-sprawnosc-2015-1

 

Reklamy

5 komentarzy do “Wybiegaj sprawność – jesienny bieg na mapie Warszawy z atmosferą nie do podrobienia

  1. Wspaniała inicjatywa 🙂 Może za rok uda mi się w tym uczestniczyć. W sezonie jesienno zimowym nie rezygnuję z biegania, chociaż trochę ciężej jest ruszyć pupę 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s